29 maja 2019

Wielka premiera Monopoly Tatry i Zakopane!

W tym roku Dzień Dziecka świętujemy wyjątkowo, bo premierą gry Monopoly Tatry i Zakopane! W sobotę, 1 czerwca zapraszamy Was na Dolną Rówień Krupową, gdzie odbywać się będzie Zakopiański Dzień Dziecka. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie różnych atrakcji oraz konkursów dla dzieci. My, wspólnie z firmą Winning Moves Polska, przygotowaliśmy dla Was coś jeszcze...

Będziecie mieli okazję zagrać na wielkoformatowej planszy i dosłownie „wejść do gry”. Co godzinę do wygrania w konkursie będzie egzemplarz gry MONOPOLY Tatry i Zakopane! Z dodatkowych atrakcji przewidzieliśmy możliwość zagrania w inne edycje MONOPOLY, malowanie twarzy czy zdjęcia z Panem MONOPOLY.

Bądźcie na czas, ponieważ punktualnie o godzinie 12:00 na scenie rozpoczniemy oficjalną premierę. Po krótkich wystąpieniach przedstawicieli Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz firmy Winning Moves odbędzie się uroczyste odsłonięcie planszy, a tuż po tym ruszy „wielka” rozgrywka.

Podczas wydarzenia będzie możliwość zakupu gry w promocyjnej cenie na stoisku TPN.

Szczegółowy program Zakopiańskiego Dnia Dziecka, który rozpocznie się o godzinie 11, znajdziecie tutaj.


Zapraszamy!


Monopoly Tatry i Zakopane to gra, dzięki której poznasz najpiękniejsze zakątki Tatr i Zakopanego.

Zdobywaj górskie szczyty, wędruj po leśnych szlakach i zostań strażnikiem tatrzańskiej przyrody! Sadź drzewa, pobieraj opłaty z posiadanych pól. Wymieniaj się z innymi graczami i czekaj na kolejne okazje na aukcjach. Jest wiele sposobów, aby wygrać! Bądź strażnikiem przyrody i idź własną drogą!

Drukuj