15 maja 2017

Warszawskie Targi Książki

Już w najbliższy czwartek rusza kolejna edycja Warszawskich Targów Książki (18–21 maja). Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (nr 94, sektor D17), na którym na odwiedzających czekać będzie sporo atrakcji!

Do Warszawy przywieziemy ze sobą dwie nowości. Pierwsza – Przewodnik przyrodniczy po Tatrach Polskich – to trzecie, poprawione i uzupełnione wydanie bestsellerowej pozycji, która ukazała się nakładem TPN po raz pierwszy w roku 2010. Książka Tomasza Skrzydłowskiego to obszerne kompendium wiedzy przyrodniczej, ale nie tylko. Zawiera liczne informacje o dziejach poznania przyrody Tatr, historii jej ochrony, o ludziach, którzy Tatrom poświęcili swoje życie.

Drugą jest najnowsza pozycja wydana przez Oficynę Wydawniczą „Oryginały”, której jesteśmy Partnerem. Zeszyt tatrzański  to publikacja wydrukowana w formie kolorowego zeszytu, przypominającego szkolny notes do ćwiczeń. Z nim odkryjesz tajemnice i tradycję Podhala. Zeszyt towarzyszy książce Na Giewont się patrzy. Zapraszamy na sobotnie spotkanie z Aleksandrą Karkowską i Barbarą Caillot Dubus, autorkami obu publikacji. Po autograf można zgłaszać się na nasze stoisko od godziny 12.

Tradycyjnie już pozycje z oferty sprzedawane będą w cenie promocyjnej. Na odwiedzających nasze stoisko czeka nietypowy wystrój, darmowe materiały, nowości (w tym gadżety: koszulki, torby płócienne, plakaty, pocztówki, naklejki, przypinki i inne), a także możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z tatrzańskim zwierzakami: świstakiem lub niedźwiedziem.

Drukuj