3 czerwca 2020

Ucz się, bawiąc!

Od kilku lat w naszej ofercie wydawniczej możecie znaleźć bestsellerową grę typu memory – Zwierzęta Tatr. Wiemy, że jest to świetna forma wspólnej zabawy, zarówno w gronie rodziny, jak i znajomych – niezależnie od wieku. Popularność tej gry i pozytywne opinie skłoniły nas do kontynuacji tego projektu. Po kilku miesiącach prac przedstawiamy Wam edycję poświęconą tatrzańskim roślinom.

Zestaw składa się z 96 kartoników z wizerunkami 48 gatunków roślin. Obok popularnych, sztandarowych, takich jak krokus czy limba, znajdziecie tu również przedstawicieli gatunków mniej znanych. Dlatego ta gra to świetna pomoc edukacyjna dla przedszkolaków i uczniów. Szata graficzna, ponownie autorstwa znanego rysownika – Krzysztofa Kokoryna, i jakość wykonania (trwała i gruba tektura) zadowolą najbardziej wymagających.

Gra MEMO Rośliny Tatr dostępna jest w sprzedaży internetowej sklep.tpn.pl, a także w naszych zakopiańskich punktach sprzedaży – w Punkcie Informacji Turystycznej, ul. Chałubińskiego 44 (przy rondzie Jana Pawła II) oraz w Centrum Edukacji Przyrodniczej, ul. Chałubińskiego 42 A (które w najbliższych tygodniach czynne będzie tylko w weekendy).

Drukuj