30 czerwca 2016

Dla dzieciaków ciekawych świata mamy piękną i mądrą książkę!

„W góry!” to przewodnik do rysowania, który za pomocą zadań plastycznych i pomysłów na aktywności przekaże wam ogrom wiedzy o Tatrach i innych górach.

 • w-gory.jpg

  w-gory.jpg

 • w-gory-piotr-karski-1.jpg

  w-gory-piotr-karski-1.jpg

 • w-gory-piotr-karski-2.jpg

  w-gory-piotr-karski-2.jpg

 • w-gory-piotr-karski-3.jpg

  w-gory-piotr-karski-3.jpg

Dowiecie się z niego, skąd się one biorą, jak rosną i jak się zmieniają. Odwiedzicie górskie szczyty, lodowce i jaskinie. Wytropicie wilki, niedźwiedzie i śnieżne pantery – a może nawet yeti! Poznacie tajemnice górskich lasów i roślin rosnących w górach. Zapoznacie się z góralami z całego świata, zobaczycie ich stroje i domy. Nauczycie się czytać mapę, planować trasę wędrówki i orientować się w górskim terenie. Spróbujecie górskich sportów i dowiecie się, jak zdobyć Mount Everest.

Zabierzcie tę książkę na górską wycieczkę, by korzystać z niej wieczorami w schronisku, albo otwórzcie ją w domu, i pozwólcie, by to ona zabrała was W GÓRY!

Książkę napisał i narysował Piotr Karski, wydało Wydawnictwo Dwie Siostry, a my ją konsultowaliśmy.

 

Piotr Karski (ur. 1987) – projektant,  absolwent Wydziału Grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ilustruje i pisze książki dla dzieci. Wielokrotnie nagradzany na polskich i międzynarodowych konkursach graficznych.


Książkę można kupić w empikach, wszystkich większych księgarniach w całym kraju oraz w internecie (przede wszystkim na stronie wydawcy oraz w naszej księgarni sklep.tpn.pl). Jeśli będziecie w Zakopanem to zapraszamy do naszego Punktu Informacji Turystycznej oraz Centrum Edukacji Przyrodniczej, gdzie również znajdziecie tę pozycję!


Przedział wiekowy: 7+
ISBN 978-83-64347-69-6
Format: 20,50 x 28,80 cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Objętość: 224 strony
Cena: 39,90 zł (w tym 5% VAT), u nas 35,90 zł!

Drukuj