Zapowiedzi

 • 7 sierpnia 2014

  Najnowszy numer „Tatr” – Wielka woda

  Letni numer „Tatr” – Wielka woda

  Temat numeru letnich „Tatr” wpasował się idealnie w deszczową pogodę tego lata. Piszemy o górskich ulewach i podgórskich powodziach. Publikujemy unikalne zdjęcia z prawdziwego potopu, jaki dotknął Podhale w 1934 r. Minęło właśnie 80 lat od tych wydarzeń.

 • 25 maja 2014

  Zapowiedź wiosennego numeru „Tatr”

  Zapowiedź wiosennego numeru „Tatr”

  Wiosenne „Tatry” trafią do sprzedaży już w przyszłym tygodniu. Tematem numeru są bociany i ich trwająca od kilkudziesięciu lat niezwykła ekspansja na terenie polskiego Podtatrza.

 • 20 maja 2014

  Dolina Kościeliska. Śladami badaczy, artystów i wędrowców

  Dolina Kościeliska. Śladami badaczy, artystów i wędrowców

  Już w przyszłym tygodniu do oferty Wydawnictwa TPN dołączy najnowsze, trzecie wydanie „Doliny Kościeliskiej”. Książka dostępna będzie w przedsprzedaży na naszym stoisku (nr 32 sektor D3) podczas Warszawskich Targów Książki.

 • 25 kwietnia 2014

  Znane Tatry nieznane

  Znane Tatry nieznane

  Z dużą radością informujemy, że 7 maja, po wielu miesiącach pracy nad albumem oraz pokonaniu licznych trudności przy jego wydaniu, premierę będzie miała „Tatrzańska Atlantyda”.

 • 21 lutego 2014

  PATI I JĘDREK – mali strażnicy Tatr. Na górskim szlaku

  PATI I JĘDREK – Mali strażnicy Tatr na górskim szlaku

  Z dużą radością informujemy, że oferta Wydawnictw TPN już niedługo poszerzy się o pozycję skierowaną do dzieci. Książeczka powinna ukazać się w sprzedaży na początku marca.

 • 19 lutego 2014

  „Tatry” nr 47 już wkrótce

  „Tatry” nr 47 już wkrótce

  Po kataklizmie. Obraz gór nazajutrz po świątecznym halnym zdominował część informacyjną zimowych „Tatr”. Była to największa katastrofa naturalna na terenie TPN od roku 1968.

Poprzednie 1 2 Następne