25 października 2016

20. Targi Książki w Krakowie

Już w tym tygodniu (czwartek 27 października – niedziela 30 października) odbędą się 20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Będą nowości, będą promocje, będą spotkania autorskie. Wszystkich miłośników literatury z Podhala zapraszamy na parkowe stoisko (A1, hala Dunaj).

W  targowej ofercie znajdą się zarówno nasze bestsellery, m.in. tegoroczny  Sztuki piękne pod Tatrami , nowości (Magia nart, Na Giewont się patrzy, W góry!), jak i pozostałe pozycje ze stałej oferty, w tym gadżety przygotowane specjalnie na tę okazję: koszulki, plakaty, pocztówki. Oprócz promocyjnych cen przygotowaliśmy ciekawe gratisy. 

Na naszym stoisku oprócz wydawnictw Tatrzańskiego Parku Narodowego znajdziecie również wybrane pozycje z oferty: Muzeum Tatrzańskiego, Fundacji im. Zofii i Witolda Paryskich,  Oficyny Wydawniczej Oryginały, Wydawnictwa GÓRY BOOKS i Wydawnictwa Dwie Siostry.

Harmonogram naszych sobotnich (29 października) spotkań:


godz. 12.00–13.00 Beata Słama i Wojciech Szatkowski podpisują książkę Magia nart. Więcej na profilu wydarzenia na Facebooku.
godz. 13.00–14.00 Krzysztof Wielicki podpisuje książkę Krzysztof Wielicki – mój wybór (GÓRY BOOKS)
godz. 14.00–15.00 Aleksandra Karkowska i Barbara Caillot Dubus podpisują książkę Na Giewont się patrzy (Oficyna Wydawnicza „Oryginały”). Więcej na profilu wydarzenia na Facebooku

Dodatkowo, również w sobotę, zapraszamy na warsztaty międzypokoleniowe z okazji premiery książki Na Giewont się patrzy Aleksandry Karkowskiej  i Barbary Caillot Dubus:

godz. 10.00–12.00 „Na Giewont się patrzy – dawno temu w Tatrach” (sala A66), organizatorzy: Oficyna Wydawnicza "Oryginały", Tatrzański Park Narodowy, Portal Czasdzieci.pl. Więcej na profilu wydarzenia na Facebooku

 


Cały program Targów dostępny jest na stronie: http://targi.krakow.pl/

Drukuj