20 października 2015

19. Targi Książki

Tatrzański Park Narodowy po raz kolejny pojawi się na Targach Książki w Krakowie. Podczas imprezy w dniach 22–25 października Zespół Wydawnictw zaprezentuje, oprócz swojej stałej oferty, cztery nowości. Zapraszamy na stoisko A1!

„Tatry na nartach. Przewodnik skiturowy” Wojciecha Szatkowskiego to kompletny, bogato ilustrowany przewodnik dla narciarzy, których interesują dziewicze szlaki i prawdziwa przygoda. Będzie można również kupić długo oczekiwaną monografię opisującą świat ptaków najwyższych polskich gór i krain je otaczających – „Ptaki Tatr i Podtatrza” Włodzimierza Cichockiego. W sprzedaży również „Atlas Tatr. Przyroda nieożywiona” – pierwszy atlas tematyczny dotyczący całych Tatr, gdzie na 28 planszach zamieszczono aż 82 mapy oraz 165 ilustracji uzupełniających. Pojawi się także  kalendarz na rok 2016, będący kontynuacją albumu „Opowieści z serca Tatr”, wydanego w roku 2015 z okazji 60-lecia TPN, wypełniony fotografiami pracowników Parku.

Tradycyjnie już pozycje z oferty sprzedawane będą w cenie promocyjnej. Na odwiedzających nasze stoisko czeka nietypowy wystrój, darmowe materiały, spotkania z autorami, nowości i możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia ze świstakiem, niedźwiedziem lub kozicą.

Zapraszamy do Krakowa, stoisko A1 (hala Dunaj)!

Drukuj